تیم توسعه دهنده چند نفره The Last of Us کاهش می یابد، پروژه دوباره ارزیابی می شود – شایعات


Naughty Dog سال گذشته رسما تایید کرد که در حال کار بر روی یک بازی چند نفره مستقل استآخرین نفر از مااین بازی به عنوان جاه‌طلبانه‌ترین پروژه توسعه‌دهنده تا به حال تبلیغ می‌شد، بنابراین به طور قابل‌توجهی هیجانی در مورد ظاهر آن وجود داشت. در اوایل سال جاری، Naughty Dog اعلام کرد که جزئیات بیشتری را در اواخر سال 2023 فاش خواهد کرد، اما زمانی که نتوانست در ویترین اخیر پلی استیشن ظاهر شود، مورد تردید قرار گرفت.

اکنون، گزارش جدیدی که جیسون شرایر از بلومبرگ منتشر کرده است، می گوید که توسعه این پروژه در پشت صحنه با مشکلاتی روبرو شده است. طبق گزارشات، Naughty Dog در حال حاضر در حال ارزیابی مجدد «کیفیت و دوام درازمدت» بازی است و به دنبال ارزیابی اخیر تیم سازنده خود را کوچک کرده است. این بازی هنوز در حال توسعه است، اما گفته می شود بسیاری از اعضای تیم به پروژه های دیگری در حال توسعه رفته اند.

Naughty Dog اخیراً بیانیه زیر را در توییتر منتشر کرده است:آخرین نفر از ما”او که در نمایشگاه اخیر پلی استیشن غایب بود، گفت: “من به کاری که استودیو ما تاکنون انجام داده است افتخار می کنم، اما با ادامه توسعه، متوجه می شویم که بهترین کار برای بازی این است که به آن زمان بیشتری بدهیم. متوجه شدم.” او گفت. این استودیو همچنین در حال کار بر روی یک “تجربه جدید تک نفره” است و گفت که مشتاقانه منتظر است تا “به زودی” جزئیات بیشتری در مورد عناوین آینده به اشتراک بگذارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *