نماينده سريال HBO مي گويد The Last of Us “بزرگترين داستاني است كه تا به حال در يك بازي ويدئويي گفته شده است”


آخرین نفر از ما به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین نمونه های داستان سرایی در بازی های ویدیویی مورد ستایش قرار می گیرد، و جهش آتی HBO به تلویزیون تضمین می کند که داستان برای مخاطبان گسترده تری بیان شود. به گفته کریگ مازین، مجری سریال، این بهترین داستانی است که تا به حال در یک ویدیو گفته شده است. بازی

مزین در مصاحبه اخیر خود با Empire نیز همین مطلب را بیان کرد و گفت:

او در ادامه از بزرگترین نقطه قوت بازی در این زمینه صحبت کرد. او گفت: “آنها چیزی از کره چشم خود شلیک نکردند. آنها فقط مردم بودند.” و این به خودی خود در بازی‌ها بسیار نادر است. این واقعیت که آن‌ها آن را بسیار ثابت نگه داشته‌اند و واقعاً به آن احساس می‌کنند – من هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده‌ام و در سال 1977 از آن زمان تاکنون بازی‌های ویدیویی انجام می‌دهم.

البته در گذشته اقتباس از بازی های ویدیویی کم نبوده است و تعداد زیادی از آنها موفقیت خاصی نداشته اند. آخرین نفر از مابه گزارش مزین، این نمایش چگونه تعادلی بین وفادار ماندن به منبع منبع و در عین حال گسترش آن با ایده های جدید ایجاد می کند.

او گفت: «بازی‌ها اغلب برای بازی عالی هستند و اصلاً عالی نیستند که ببینیم چه زمانی اقتباس می‌شوند. این همه است تو بازی چیکار میکنی برای گسترش چه کنیم؟ ”

آخرین نفر از ما در تاریخ 15 ژانویه از شبکه HBO پخش می شود. آخرین ما قسمت 1، در حال حاضر بر روی PS5 در دسترس است و در تاریخ 3 مارس برای رایانه های شخصی عرضه می شود.علاوه بر آن، گزارش اخیر ادعا می کند که Naughty Dog نیز روی آن کار می کند The Last of Us قسمت 3.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید