the last of us hbo

سریال The Last of Us HBO امروز پخش می شود


HBO آخرین نفر از مااقتباس اکشن ماجراجویی تحسین شده ناتی داگ است که بالاخره امروز به نمایش درآمد. این بازی اولین بار در سال 2020 معرفی شد و بازخوردهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد و برخی آن را “بهترین اقتباس از بازی های ویدئویی تمام دوران” نامیدند.

کارگردانان بازی نیل دراکمن و کریگ مازین (از چرنوبیل شهرت) آخرین نفر از ما سریال HBO با پدرو پاسکال در نقش جوئل و بلا رمزی در نقش الی آغاز می شود. داستان این دو را می بیند که به سراسر آمریکا سفر می کنند تا الی را به Firefly تحویل دهند تا بتوانند درمانی برای ویروس کشنده Cordyceps که جهان را تحت تاثیر قرار داده است، بسازند.

دراکمن در پستی در بلاگ پلی استیشن پیامی ساده ارائه کرد: آخرین نفر از ما به زندگی به عنوان یک برنامه تلویزیونی. غرور شدید حتی شروع به توضیح دادن احساس من در مورد نحوه نمایش نمایش نکرده است.

همانطور که می توانید تصور کنید، من بسیار هیجان زده هستم (و بسیار هیجان زده) برای طرفداران پلی استیشن و ناتی داگ که به قسمت اول بپرند و عشقی را که بازیگران و خدمه در این اقتباس انجام داده اند تجربه کنند. همه در Naughty Dog این نمایش فقط به دلیل علاقه و حمایت باورنکردنی شما وجود دارد!

این نمایش «بیت‌های گسترده» داستان بازی را دنبال می‌کند و به لحن و روحیه‌اش وفادار می‌ماند، اما «اقتباسی ضرب به ضرب، خط به خط» نیست. شخصیت‌ها، تم‌ها و مکان‌های جدیدی اضافه شدند که یا ایده‌هایی را که «فقط در بازی به طور خلاصه بررسی شده‌اند» گسترش می‌دادند یا با ساختار روایی اپیزودیک نمایش مناسب‌تر بودند.

بسیاری دیگر وجود دارد آخرین نفر از ما منتظر آن در زمینه بازی هستیم. Naughty Dog در حال کار بر روی یک پروژه مستقل چند نفره مبتنی بر فضایی است که به عنوان “جاه طلبانه ترین پروژه” Naughty Dog تا کنون توصیف شده است. عنوان سوم در سری تک نفره نیز قادر به تسلط نیست.نویسنده: Ravi Sinha