the last of us hbo

اولین نمایش سریال Last of Us HBO 4.7 میلیون بیننده داشت


آخرین نفر از ما سریال HBO، اقتباس تلویزیونی از اولین بازی تحسین شده Naughty Dog، دیروز برای اولین بار با استقبال زیادی روبرو شد. Deadline گزارش می دهد که قسمت اول 4.7 میلیون بیننده را از طریق خطی و HBO Max جذب کرد.عقب Game of Thrones: House of the Dragon (که در اولین نمایش خود نزدیک به 10 میلیون بیننده جذب کرد)، این بهترین نمایش از زمان سری جدید است. امپراتوری بورد واک.

ایجاد و ایجاد شده توسط کریگ مازین. چرنوبیل نیل دراکمن، رئیس و کارگردان بازی های ویدیویی Fame و Naughty Dog، آخرین نفر از ما در سریال HBO، پدرو پاسکال در نقش جوئل و ورا رمزی در نقش الی حضور دارند. این در آینده پسا آخرالزمانی اتفاق می افتد، جایی که ایالات متحده پس از شیوع ویروس Cordyceps سقوط کرده است. جوئل برای اسکورت الی در سراسر کشور کار می کند و این دو در حالی که از افراد آلوده، لاشخورها و سایر تهدیدها جان سالم به در می برند، با هم پیوند می خورند.

کیسی بلویز، رئیس و مدیر عامل HBO و HBO Max Content، گفت: موفقیت تبریک به کریگ، نیل، و بازیگران و خدمه باورنکردنی که خستگی ناپذیر برای زنده کردن این نمایش تلاش کردند. ”

مازین و دراکمن اضافه می کنند: خوشحالم که هواداران زیادی اعم از قدیمی و جدید از ما استقبال کردند. آخرین نفر از ما به خانه ها و قلب هایشان. ”

این نمایش “ضربه گسترده” داستان بازی اول را دنبال می کند، اما نمایش به جای اینکه یک “اقتباس خط به خط” باشد، شخصیت ها، تم ها و مکان های جدید را نشان می دهد. این فقط به گسترش ایده های شما کمک می کند. در اینجا نگاهی گذرا به آنچه باید از قسمت های آینده داشته باشیم، می بینیم.نویسنده: Ravi Sinha