فصل دوم سریال «The Last of Us» شبکه HBO دارای 7 اپیزود خواهد بود و فصل 3 به طور قابل توجهی گسترش خواهد یافت.


احتمالا مدتی طول می کشد تا بتوانید فصل 2 را در HBO تماشا کنید. آخرین مابا این حال، از آنجایی که تولید در حال حاضر در حال انجام است، جزئیات جدید به آرامی در حال آشکار شدن هستند. پس از اینکه HBO اخیرا اولین نگاه ما را از اینکه جوئل و الی در فصل آینده چگونه خواهند بود را با دو تصویر جدید، تهیه کنندگان سریال و مجریان سریال کریگ مازین و نیل دراکمن به ما ارائه داد… او در مصاحبه با Deadline، بیشتر در مورد آینده نمایش

به عنوان مثال، مزین تایید کرد که در حالی که فصل اول سریال 9 قسمت بود، فصل دوم هفت قسمت خواهد بود.

«ماده داستانی که به دست آوردیم این بود قسمت 2 مزین می‌گوید: «داستان این بازی بسیار بیشتر از آنچه در بازی اول بود است، بنابراین یکی از کارهایی که از ابتدا باید انجام می‌دادیم این بود که بفهمیم چگونه آن داستان را در طول فصل‌ها روایت کنیم.» “سپس یک استراحت طبیعی پیدا خواهید کرد. همانطور که ما آن را برنامه ریزی کردیم، این فصل احساس می کرد که تعطیلات ملی پس از هفت قسمت آمده است.”

با این حال، یکی از قسمت های فصل 7 یک ویژگی کامل خواهد بود. همانطور که فصل اول 80 دقیقه پخش شد، مازین می گوید که فصل 2 یک قسمت خواهد داشت که چندان طولانی نیست، اما باز هم طولانی تر از یک ساعت معمولی است.

پس بعد از فصل 2 چه اتفاقی خواهد افتاد؟آنچه در گذشته تایید شده بود The Last of Us قسمت 2 مدتی است که می دانیم این سریال با فصل 2 به پایان نمی رسد، زیرا به چندین فصل تقسیم می شود. موزین همچنین به اتفاقات بعدی اشاره کرد و گفت که فصل 3 “به طور قابل توجهی بزرگتر” خواهد بود و احتمالاً سریال پس از فصل 3 به پایان نخواهد رسید.

فکر نمی‌کنم بتوانیم داستان را حتی در دو فصل روایت کنیم.» [2 and 3] او می‌گوید: «چون وقت خود را می‌گیریم و مسیر جالبی را طی می‌کنیم که در فصل اول کمی انجام دادیم. “تا زمانی که مردم به تماشای آن ادامه دهند و ما بتوانیم به ساخت برنامه های تلویزیونی ادامه دهیم، احساس می کنیم که فصل 3 قطعاً به طور قابل توجهی بزرگتر خواهد بود. در واقع، داستان ممکن است به فصل 4 نیاز داشته باشد.”

موزین تیزر دیگری درباره فصل 4 ارائه کرد و افزود: “یک چیز مسلم است: من نمی دانم چگونه می توانیم داستان هایی را که پس از پایان فصل 2 باقی می مانند تنها در یک فصل دیگر بازگو کنیم.”

آخرین ما فصل 2 برای اولین بار در سال 2025 برنامه ریزی شده است. علاوه بر پدرو پاسکال و بلا رمزی در نقش جوئل و الی، کیتلین دوور در نقش ابی، ایزابلا مرسده در نقش دینا، یانگ ماسینو در نقش جسی و جفری رایت در نقش آیزاک نیز در این فیلم حضور دارند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید