the last of us hbo

خلاصه بررسی The Last of Us HBO – نظر منتقدان در اینجا آمده است


هیاهو و انتظارات پیرامون اقتباس HBO آخرین نفر از ما با گذشت هفته‌ها، این فیلم به شدت تب‌آلود رسید و کمتر از یک هفته بعد، بررسی‌های کل فصل اول از بسیاری از رسانه‌ها قبل از پخش آن شروع شد.

اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی ممکن است بهترین رکورد را در طول سال‌ها نداشته باشند، اما آخرین نفر از ما یک استثنا است و نظرات مثبت زیادی دریافت می کند. در زمان نگارش، رکورد 100% راتن تومیتوز و امتیاز 82 را در متاکریتیک دارد. به نظر می رسد نویسندگی و بازی توسط ورا رمزی و پدرو پاسکال، به ویژه در نقش الی و جوئل، از جمله نکات برجسته باشد.

بررسی Collider به آن امتیاز A+ داد و نمایش را به دلیل برداشتن «داستان دلخراش» و «غنی‌تر و تأثیرگذارتر» بازی به گونه‌ای که خود بازی نمی‌توانست تحسین کرد. از طرف دیگر امپراتوری 5/5 ستاره کسب کرد و در بررسی خود به این نتیجه رسید: این یک شاهکار و همچنین یک بازی است. “

بررسی IGN نیز به همین ترتیب مثبت بود و به آن امتیاز 9/10 داد و آن را «اقتباسی نفس‌گیر از یکی از تأثیرگذارترین داستان‌های روایت شده در بازی‌های ویدیویی» خواند و «داستان اصلی را به این سطح رساند». چیزی که ما آن را ماندگار ساخته‌ایم». و “در حین ساخت دنیای بازی، برخی از جنبه ها را تقریباً به طور کامل به جلوه های شگفت انگیز تغییر دهید.”

جالب اینجاست که بررسی مجله Slant چندان مثبت نیست، اما به نظر می رسد که تا اینجای کار دور از ذهن است. 2/5 ستاره گرفت و گفت: “

آخرین نفر از ما اولین نمایش جهانی در 15 ژانویه.نویسنده: Shubhankar Parijat