بازیگر سریال The Last of Us می گوید هنوز فیلمنامه قسمت 3 را دریافت نکرده است


ژوئن گذشته، تایید شد که پروژه بعدی کارگردانی تک نفره نیل دراکمن، رئیس Naughty Dog وارد مرحله توسعه شده است و از آن زمان تاکنون گمانه زنی های زیادی مبنی بر اینکه آیا این بازی قسمت سوم خواهد بود یا نه، وجود داشت. آخرین ما ورود به نظر می رسد که خلاصه داستان دنباله برای مدتی آماده شده است، در حالی که درزها نیز ادعا می کنند: The Last of Us قسمت 3 در واقع در حال توسعه است، اما به نظر می رسد که بازیگرانی که در هر دو عنوان قبلی نقش های اصلی را ایفا کردند، هنوز کار روی بازی را شروع نکرده اند.

در مصاحبه اخیر با Dektero، جفری پیرس، بازیگر نقش تامی در این بازی، ادعا کرد که هنوز فیلمنامه را دریافت نکرده است. The Last of Us قسمت 3این نشان می دهد که کار روی بازی ممکن است در مرحله ای نباشد که برخی فکر می کنند. حتی اگر هنوز در حال توسعه باشد.

در این مرحله، این چیزی نیست که به هیچ وجه شروع شده باشد، حداقل چیزی که من از آن اطلاع دارم. من نمی خواهم.» پیرس گفت. گفت.

او افزود: وقتی نیل فیلمنامه‌ای را به من می‌دهد، مطمئن می‌شوم که بی‌نقص خواهد بود، زیرا همیشه همین‌طور بوده است. وقتی این اتفاق افتاد و از من پرسیدند The Last of Us قسمت 3، من نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنید. ”

البته همانطور که خود پیرس می گوید اگر او بود دارم روش کار می کنم قسمت 3، او کوچکترین اجازه آن را نداد، بنابراین ما نمی توانیم این احتمال را که او در حال حاضر دقیقاً همین کار را انجام می دهد کاملاً نادیده بگیریم.

در اوایل سال 2023، ادعا شد که ضبط حرکت و ضبط صدا برای دنباله‌ای اعلام‌نشده برای امسال برنامه‌ریزی شده است.

در هر صورت در آینده ای نزدیک طرفداران سریال این کار را خواهند کرد The Last of Us Part 2 Remastered ما مشتاقانه منتظریم. این بازی که قرار است در 19 ژانویه برای PS5 عرضه شود، دارای یک حالت سرکش جدید به نام No Return، یک بخش توسعه اولیه از سطوح برش و موارد دیگر خواهد بود. دارندگان بازی PS4 می توانند با پرداخت 10 دلار آن را به ریمستر ارتقا دهند.

در همین حال، فصل دوم HBO آخرین ما برای پخش در سال 2025 برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید