The Final Case of Benedict Fox – New Combat Walkthrough Details Items and The Twilight Zone


آخرین مورد بندیکت فاکس در اواخر این ماه منتشر شد و پس از یک تریلر جنگی کوتاه، توسعه‌دهنده Plot Twist یک توضیح عمیق‌تر را منتشر کرد. مانورهای مختلف فاکس، سلاح ها و منطقه گرگ و میش را کاوش کنید. آن را در زیر بررسی کنید.

مبارزه به عنوان “دقیق و تاکتیکی” توصیف می شود، و مهم است که از قبل برنامه ریزی کنید و از گوشه گیری جلوگیری کنید. روباه می تواند سر بخورد، عقب بیفتد، و بلوک های زمان بندی را برای آسیب رساندن به دشمنان انجام دهد. سپس می توانید آنها را با یک حمله سنگین به پایان برسانید.البته اگر در موقعیت خطرناکی قرار گرفتید، از Stoneskin استفاده کنید تا خود را غیرقابل نفوذ کنید یا یک بمب دود برای فرار از دشمنان پرتاب کنید.

برخی از آیتم ها عملکردهای متعددی دارند. پین Kogai می تواند دشمنان را بیهوش کند، اما می تواند به باز کردن درهای قفل شده نیز کمک کند (از طریق یک مینی بازی وحشتناک که در آن فاکس انگشت خود را از در بیرون می کشد). مراقب منطقه گرگ و میش باشید. زیرا پیچک های سیاه منطقه Twilight Zone می توانند فاکس را در کوتاه ترین زمان ممکن بکشند. یک چراغ قوه بخرید و از آن برای جلوگیری از آسیب استفاده کنید.

علاوه بر شیاطین، فاکس با جناح های دیگری نیز روبرو خواهد شد، اگرچه جزئیات هنوز فاش نشده است. آخرین مورد بندیکت فاکس این بازی در تاریخ 27 آوریل برای Xbox Series X/S و PC و همچنین Game Pass منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *