The Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition برای PS5 معرفی شد


پس از انتشار برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC در اوایل سال جاری، Rogue Games’ پرونده نهایی بندیکت فاکس برای PS5 می آید. توسط Rogue Games و Plot Twist اعلام شد. نسخه قطعی اگرچه این عنوان یک عنوان Metroidvania است، اما تاریخ انتشار آن ذکر نشده است. تریلر زیر را تماشا کنید.

از نسخه قطعی این پیشرفت‌های زیادی را در زمینه‌های بصری، هوش مصنوعی، رابط کاربری و پازل‌ها به ارمغان می‌آورد و در عین حال، مبارزات و پلتفرم‌سازی را بازسازی می‌کند. همچنین مکانیک های گیم پلی جدیدی را اضافه می کند. جزئیات هنوز در انتظار هستند، اما مت کاساماسینا، مدیرعامل Rogue Games در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «اینها پیشرفت‌های مهم و معنی‌داری در گیم‌پلی هستند که Metroidvania فوق‌العاده زیبا و جذاب را به ارتفاعات جدیدی در پلی‌استیشن 5 و پیشرفت‌های بصری می‌رسانند.»

هنوز مشخص نیست که آیا این بهبودها برای Xbox One، Xbox Series X/S و PC اعمال خواهد شد یا خیر. اگر روند نسخه های قطعی دیگر را دنبال کنید، ممکن است از طریق به روز رسانی رایگان ویژگی های جدیدی دریافت کنید. لطفا منتظر توضیحات بیشتر باشید.بررسی ما را در مورد پرونده نهایی بندیکت فاکس اینجا. علاوه بر کنسول ایکس باکس و رایانه شخصی، می توانید روی Game Pass نیز بازی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید