ویدیوی جدید نمایش بازی نسخه ی نمایشی بی نظیر


ویدیوی جدیدی که یک نسخه نمایشی قابل پخش از بازی ماجراجویی اول شخص آینده را به نمایش می گذارد شکست ناپذیر منتشر شد. این ویدئو که توسط IGN منتشر شده است، 10 دقیقه گیم پلی از دمو را نشان می دهد. شکست ناپذیر، نگاهی دقیق تر به نوع گیم پلی ای بیندازید که می توانید از قسمت های اولیه بازی انتظار داشته باشید. ویدیوی گیم پلی آزمایشی را در زیر مشاهده کنید.

شکست ناپذیر بازیکن در کفش یاسونا، اخترزیست شناس قرار می گیرد. یاسونا در یک ماموریت نجات در سیاره دوردست و متخاصم Regis III است. همانطور که اغلب در مورد این نوع ماموریت اتفاق می افتد، همه چیز می تواند به سرعت خراب شود.

شکست ناپذیر این بازی در ابتدا چندین سال پیش اعلام شد و از آن زمان تاکنون چندین تریلر دریافت کرده است که آخرین تریلر آن در فوریه 2023 منتشر شده است که برخی از گیم پلی و داستان را ترکیب می کند.گیم پلی از شکست ناپذیر در ژوئن 2022، یک تریلر در نمایش بازی PC در آن زمان نمایش داده شد.

شکست ناپذیر برای سال 2023 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس عرضه خواهد شد. بازی هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما به نظر می‌رسد که دموها به زودی آغاز می‌شوند، همانطور که آخرین ویدیو به آن اشاره دارد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *