halo infinite

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، می‌گوید: «قلب و روح Halo با 343 Industries است.


مایکروسافت اخیراً بیش از 10000 کارمند خود را در تمام بخش ها اخراج کرد و بسیاری از استودیوهای تحت پوشش ایکس باکس نیز تحت تأثیر قرار گرفتند.سلام343 Industries که توسعه یافته بود، یکی از آنها بود و مدت کوتاهی پس از انتشار این خبر، گزارش هایی مبنی بر جدا شدن توسعه دهنده از این شرکت منتشر شد.سلامتوسعه، اقساط آینده توسط یک استودیو بیرونی توسعه خواهد یافت.

343 Industries به سرعت این شایعات را رد کرد و اعلام کرد که به توسعه بازی های تک نفره و چند نفره ادامه خواهد داد. سلامبازی‌های آینده، و اکنون فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، این نظرات را دوچندان کرده است. او گفت که پشتیبانی از توسعه به صورت استاندارد باقی خواهد ماند، اما 343 Industries برای موفقیت فرنچایز بسیار مهم خواهد بود.

اسپنسر می‌گوید: «کاری که ما اکنون انجام می‌دهیم این است که به تیم رهبری انعطاف‌پذیری برای ایجاد برنامه‌های مورد نیازشان می‌دهیم. “چه زمانی سلام برای کاری که Xbox انجام می دهد بسیار مهم است و 343 برای موفقیت ایکس باکس بسیار مهم است. سلام.

هنگامی که صحبت از حمایت از استودیوها و مواردی از این قبیل می شود، این تنها بخشی از توسعه است، کمک گرفتن از شرکای دیگر. اما قلب و روح سلام من با 343 و تیم آنجا هستم و به تیمی که آنجاست و هدایت می‌کند و برنامه‌هایی که برای آینده دارند، نهایت اطمینان دارم. ”

به طور مشخصهالو بی نهایتاسپنسر گفت 343 Industries که اکنون تحت رهبری پیر هینتزه است، “برنامه های بسیار خوبی” برای بازی و پشتیبانی آن دارد.

او گفت: «زمانی که آن بازی را راه‌اندازی کردیم، می‌دانستیم که باید به مردم در مورد به‌روزرسانی محتوا، زمان و کیفیت آن‌ها قول بدهیم، اما استانداردهای خودمان را برای انجام این کار رعایت نکردیم. من به تیمی که وجود دارد اعتقاد دارم. ، پیر و تیم رهبری و برنامه هایی که دارند. بدیهی است که او اکنون رئیس استودیو است و مدت زیادی در Halo بوده است.” [Halo: The Master Chief Collection]، او در آنجا کار بزرگی انجام داد. تیم برنامه بسیار خوبی دارد. ”

در اوایل این ماه، 343 Industries تایید کردند که در مسیر انتشار محتوای آینده خود هستند.هالو بی نهایتتا ژوئن – اینجا بیشتر بیاموزید.نویسنده: Shubhankar Parijat