جوایز بازی شامل 30 تا 40 نمایش جدید از بازی ها، از جمله “تعداد خوبی” از اعلان های جدید خواهد بود


جوایز بازی به سرعت در حال نزدیک شدن هستند و با ادامه انتظارات پیرامون نمایش، جزئیات جدیدی در حال آشکار شدن هستند. جف کیگلی تهیه کننده و مجری، اطلاعات بیشتری در مورد انتظارات از برنامه امسال ارائه کرده است.

پیش از این، کیگلی گفته بود که بیش از 50 بازی در این رویداد شرکت خواهند کرد. کیگلی در یک AMA اخیر در Reddit گفت که “30 تا 40 بازی وجود خواهد داشت که محتوای جدید را در نمایش نشان می دهد” که “تعداد قابل توجهی” اعلامیه های جدید بازی خواهد بود. Keighley همچنین گفت که “یک دو” از این تریلرهای CG خواهند بود، اما “به طور کلی گیم پلی زیادی” در نمایش وجود دارد.

او همچنین در اظهارنظر دیگری گفت: «مدت زیادی است که به خاطر «ترکیب قوی اطلاعیه‌ها و محتوا» احساس خوبی نسبت به یک نمایش نداشته‌ام.

کیلی نوشت: “من بسیار هیجان زده هستم. امسال احساس خوبی دارم.” “ما هزاران طرفدار برگشته‌ایم، مجموعه‌ای قوی از اطلاعیه‌ها و محتوا، و در کل نمایش خوبی داریم. اگر بتوانیم به راهمان ادامه دهیم، شب واقعاً سرگرم‌کننده‌ای خواهد بود! مدت زیادی است که احساس نکرده‌ام. این در مورد یک نمایش خوب است.”

تا کنون موارد زیر را تایید کرده ایم: تکن 8 یک نمایش جدید در رویداد 8 دسامبر خود خواهد داشت و بازی 505 آن عنوان جدیدی را معرفی خواهد کرد. در عین حال، فانتزی نهایی 16 نائوکی یوشیدا همچنین یک “ارائه زنده بسیار ویژه” خواهد داشت.

شایعه شده است که چندین عنوان دیگر بخشی از این نمایش هستند، از جمله بازی آینده کوجیما پروداکشنز، Star Wars Jedi: Survivor, Diablo 4, و جدید تصادف باندیکوت بازی با این حال، بازی بعدی استودیو NetherRealm هنوز منتشر نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید