جف کیلی می گوید که Game Awards 2023 بین 2.5 تا 3 ساعت اجرا خواهد شد.


جوایز بازی در تاریخ 7 دسامبر با تعدادی اعلان‌ها، اعلان‌های بازی جدید و موارد دیگر بازخواهد گشت. در جریان پخش زنده پرسش و پاسخ در توییچ، جف کیلی تهیه کننده و مجری تایید کرد که این برنامه بین دو و نیم تا سه ساعت، تقریباً مشابه برنامه سال گذشته، ادامه خواهد داشت.

طرفداران می توانند منتظر اعلامیه های مجری بیشتری در این هفته باشند، اما کیلی مشتاق است از برخی غافلگیری ها جلوگیری کند. وقتی از کیتلی خواسته شد که مقیاس اعلامیه را در مقیاس 1 تا 10 رتبه بندی کند، گفت: “گفتنش سخت است” اما افزود: “من احساس بسیار خوبی در مورد کاری که امسال انجام می دهیم دارم.” تا. فکر می‌کنم چیزهای بزرگ زیادی مانند بازی‌های جدید، تیم‌های جدید، جهان‌های جدیدی که خواهید دید، وجود خواهد داشت. ”

این مطابق با گزارش جف گراب از GiantBomb است که می‌گوید «آی‌پی‌های جدید و محصولات جالبی از طرف شخص ثالث وجود خواهد داشت». البته اعلامیه هایی برای Triple-A وجود خواهد داشت، اما باید دید کدام بازی ها معرفی خواهند شد.

دروازه بالدر 3 و چارچوب جنگی همراه با تریلر جدیدی از کوجیما پروداکشنز سرگردانی مرگ 2 به نظر می رسد که او را مسخره می کنند. در حالی که سگا به شدت در حال تبلیغ اعلان مرموز، Level Infinite ( برج فانتزی) و اوباش کوسه خون آشام: بالماسکه – شکار خون Fame قرار است پروژه جدیدی را معرفی کند.به نظر می رسد چیزی برنامه ریزی شده است رمزگذاری سازنده بازی Daniel Mullins Games است.

Game Awards 2023 در تاریخ 7 دسامبر در ساعت 4:30 بعد از ظهر PT منتشر می شود. در ضمن منتظر اطلاعیه های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید