جف کیگلی می گوید امنیت در مراسم Game Awards 2023 تقویت خواهد شد


با نزدیک شدن به The Game Awards، نگرانی های امنیتی دوباره افزایش یافته است، به خصوص پس از حادثه سال گذشته. سازنده و مجری جف کیلی در جریان اخیر توییچ به همین موضوع پرداخت و تأیید کرد که برای جلوگیری از تکرار یک حادثه مشابه، تدابیر امنیتی را تشدید کرده است.

کیلی گفت: “بله، درست است. به دلایل امنیتی، ما نمی خواهیم در مورد آن خیلی علنی صحبت کنیم.” ما مطمئناً برنامه‌ای داریم و هر کاری از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا نه تنها خودم، بلکه همه کسانی که برنامه را تماشا می‌کنند، تماشاگران، افرادی که در برنامه شرکت می‌کنند و بقیه در امان بمانیم. مطمئناً این چیزی است که به آن فکر می‌کنیم. برای نگرانی شما

“به من اعتماد کنید، این یک اولویت برای ما است، اما ما همچنین می‌خواهیم این بازی‌ها را جشن بگیریم و نمایشی عالی برگزار کنیم که عشق بازی‌های ویدیویی را جشن می‌گیرد. پس با در نظر گرفتن این موضوع نیز. این نکته مهمی است که باید در نظر داشت. اما بله، من از نگرانی شما قدردانی می کنم.”

سال گذشته، حلقه بزرگ پس از سخنرانی هیدتاکا میازاکی برای پذیرش بهترین بازی سال، فردی ناشناس میکروفون را در دست گرفت. حادثه دیگری در مراسم افتتاحیه شبانه گیمزکام رخ داد که شخص دیگری به کیلی نزدیک شد و از او پرسید: سرقت بزرگ خودرو 6، قبل از حذف شدن در هر دو مورد آسیبی وارد نشد، اما نگرانی های ایمنی همچنان پابرجاست.

جوایز بازی در تاریخ 7 دسامبر در ساعت 4:30 بعد از ظهر به وقت محلی برگزار می شود. آلن ویک ۲ و دروازه بالدر 3 اگرچه در نامزدی ها پیشتاز است، Super Mario Bros. Wonder، Resident Evil 4، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom و مرد عنکبوتی مارول 2 همچنین یک مورد علاقه بزرگ است.

در مورد اطلاعیه ها، سرگردانی مرگ 2 می توانید تریلرهای جدید دریافت کنید. چارچوب جنگی به‌روزرسانی آینده Whispers in The Walls ظاهر جدیدی به شما می‌دهد.و رمزگذاری توسعه دهنده دانیل مولینز ممکن است بازی بعدی خود را معرفی کند. لاریان هم دروازه بالدر 3 در ماه دسامبر برای Xbox Series X/S عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید