بسیاری از IP های جدید در Game Awards 2023 معرفی می شوند – شایعه


دیدن یک بازی جدید در یک سری محبوب و شناخته شده همیشه هیجان انگیز است، اما هیچ چیز بهتر از اعلام یک IP هیجان انگیز و کاملا جدید نیست. جالب اینجاست که ممکن است در آینده نزدیک منتظر چیزهای زیادی باشیم.

جوایز بازی برای 7 دسامبر برنامه ریزی شده است، و جف گراب، روزنامه نگار اخیراً در یکی از قسمت های پادکست Game Mess Decides گفته است که طبق آنچه که او شنیده است، این رویداد “بسیاری از … IP جدید و سوم جالب خواهد بود. -کار پارتی.” مهمانی – جشن. ”

گراب به جزئیات بیشتری اشاره نکرد، اما به نظر می‌رسد که چندین اعلانیه که قبلاً در مورد این نمایش تایید شده یا مورد تمسخر قرار گرفته‌اند، به همین موضوع اشاره می‌کنند، زیرا سگا یک “عصر جدید” را تمسخر می‌کند. از رمزگذاری به نظر می رسد که بازی بعدی توسعه دهنده نیز مورد تمسخر قرار گرفته است. همچنین تایید شده است که بازی های جدید Sharkmob و Level Infinite نیز معرفی خواهند شد.

باید دید که آیا فرنچایزهای بزرگ نیز روی صحنه خواهند رفت یا خیر، اما برخی از طعنه های احتمالی در مورد سری جدید اخیرا حذف شده اند. سرگردانی مرگ 2 تریلر. ایکس باکس همچنین یک “اعلان مهم” در رابطه با این نمایش منتشر کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید