Game Awards 2023 تقریباً به اندازه نمایش سال گذشته خواهد بود


بیش از یک هفته تا مراسم The Game Awards امسال فاصله داریم و جزئیات جدیدی در مورد ویترین به‌عنوان هیجان‌انگیز ظاهر می‌شوند.

به عنوان مثال، اخیراً طی یک پرسش و پاسخ زنده، از تهیه کننده و مجری برنامه، جف کیگلی در مورد مدت زمان برنامه امسال و میزان افشاگری ها و تریلرهای بازی پرسیده شد و با وجود اینکه از ارائه اعداد مشخص خودداری کرد، گفت: او گفت: از هر دو جنبه، این رویداد با ویترین سال گذشته مطابقت دارد.

“من نمی دانم [if there will be the same amount]کیلی در پاسخ به این سوال که آیا The Game Awards 2023 به همان اندازه رویداد سال گذشته نمایش و نمایش خواهد داشت (رونویسی توسط VGC) گفت. “راستش را بخواهید، من هرگز حساب نکرده ام. من همین طور فکر می کنم، اما نمی دانم.”

کیلی در مورد زمان پخش این برنامه گفت: من نمی‌خواهم اعداد را نقل کنم، زیرا این واکنش بزرگ‌تری در اینترنت ایجاد می‌کند… اما احتمالاً از نظر طول و محتوای نمایش مانند سال‌های گذشته خواهد بود.

“سال گذشته ما آن را کمی کوتاهتر کردیم، یا سعی کردیم، اما کریس جاج وقت خود را با سخنرانی های خود صرف کرد. نمایش احتمالاً مانند سال گذشته کمی کوتاهتر خواهد بود.”

مراسم اهدای جوایز بازی برای 7 دسامبر برنامه ریزی شده است و چندین اطلاعیه که در این نمایشگاه منتشر خواهند شد قبلاً تأیید شده است. دروازه بالدر 3 تاریخ انتشار Xbox Series X/S، Warframe به روز رسانی بزرگ بعدی، و تیم تصادف غرش می کند محتوای پس از عرضه برای فصل بعد، و رمزگذاری بازی بعدی دنیل مولینز، توسعه‌دهنده، نیز مورد تمسخر قرار گرفته است.

سرگردانی مرگ 2 شایعات حاکی از آن است که مایکروسافت نیز در حال برنامه‌ریزی چیزی برای این نمایش است که مورد تیزبینی قرار گرفته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید