the game awards 2022

جوایز بازی 2022 نسبت به سال های گذشته “به طور قابل توجهی کوتاه تر” خواهد بود


در چند سال گذشته، The Game Awards بزرگ‌تر و بزرگ‌تر شده است، و با هر رویداد جدید، بیش از هر زمان دیگری مملو از نمایش‌های جدید، به‌روزرسانی‌ها، اطلاعیه‌ها و موارد دیگر شده است. البته، به عنوان محصول جانبی آن، نمایش هر سال طولانی تر می شود. این موضوع مورد انتقاد برخی قرار گرفته است.

با این حال، نمایش امسال این انتقاد را در نظر گرفته است.اخیرا صحبت کنید توییتر جف کیگلی، تهیه کننده و مجری جوایز بازی، گفت که برنامه امسال، که برای 8 دسامبر برنامه ریزی شده است، “به طور قابل توجهی کوتاه تر” از رویدادهای سال های گذشته خواهد بود و یک “بازی بزرگتر” را به نمایش خواهد گذاشت. من روشن کردم که کمتر ایستاده ام. .

او گفت: «یکی از کارهایی که امسال انجام می‌دهیم این است که برنامه را کمی کوتاه‌تر کنیم» (رونویسی شده توسط VGC). «تا زمانی که تمرینات تمام نشود، نمی‌توانم به طور رسمی چیزی بگویم، اما فکر می‌کنم امسال نمایش بسیار کوتاهی خواهد بود.

“فکر می‌کنم در مورد طول نمایش کمی خستگی وجود داشت. بازی‌ها و چیزهای زیادی وجود دارد که ما می‌خواهیم بخشی از آنها باشیم، اما امیدوارم که آنها را کمی کاهش دهیم. این یک مشکل است. نمایش بسیار ساده تر.”

شکی نیست که ما زمان اجرای نمایش را بسیار کاهش داده ایم.

اخیراً، Keighley تأیید کرده است که 30 تا 40 بازی در چند روز آینده در The Game Awards “محتوای جدید” را نشان خواهند داد که “تعداد قابل توجهی” از آن‌ها اعلامیه‌های جدید بازی هستند. بیشتر بدانید.

تکن 8 حضور در نمایشگاه امسال تایید شده است و 505 Games نیز عنوان جدیدی را معرفی خواهد کرد.چه زمانی فانتزی نهایی 16 نائوکی یوشیدا، تهیه کننده نیز حضور به عنوان مجری را تایید کرده است و همچنین تریلر جدیدی از بازی RPG PS5 منتشر خواهد شد.

در همین حال، Star Wars Jedi: Survivor, Diablo 4, جدید تصادف باندیکوت بازی، و همچنین شایعه شده است که بازی بعدی کوجیما پروداکشنز بخشی از ترکیب این رویداد خواهد بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat