Game Awards 2022 تقریباً دو ساعت و نیم خواهد بود


جوایز بازی اواخر این هفته در 8 دسامبر برنامه ریزی شده است، و جزئیات جدید در مورد این رویداد همچنان پیش از آن تاریخ ظاهر می شود. تأیید کرد که نمایش امسال “به طور قابل توجهی کوتاه تر” از سال های گذشته خواهد بود و جزئیات مربوط به آن را فاش می کند.

در جریان اخیر توییچ، کیلی گفت که در حالی که تمرینات نهایی هنوز انجام نشده است (به این معنی که جزئیات خاصی به طور کامل نهایی نشده اند)، انتظار می رود The Game Awards 2022 حدوداً دو ساعت و نیم است و ما روشن کرده ایم که حدود 45 دقیقه کمتر از نمایش پارسال.

او گفت: «بله، نمایش امسال کوتاه‌تر خواهد بود. “زمان دقیق تا پایان تمرینات را نمی دانم، اما فکر می کنم احتمالا یک نمایش دو ساعت و نیم خواهد بود. سال گذشته فکر می کنم حدود سه ساعت و پانزده دقیقه بود. اما شما قطعا تلاش می کنید. تا مدت زمان اجرا را کمی کاهش دهیم.”

کیگلی همچنین اخیرا تایید کرده است که در این نمایش 30 تا 40 نمایش جدید ارائه خواهد شد. برخی از آنها قبلا به عنوان بخشی از ترکیب تایید شده اند. Tekken 8, Star Wars Jedi: Survivor, Baldur’s Gate 3, Among Us, Final Fantasy 16, عنوان جدید 505 Games. در همین حال، بر اساس این گزارش، از دیگر اعلامیه ها می توان به بازی بعدی کوجیما پروداکشنز اشاره کرد. دیابلو 4، جدید تصادف باندیکوت عنوان، افق غرب ممنوع گسترش و غیرهنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید