The Forever Winter تریلر جدیدی را منتشر می کند که گیم پلی تاکتیکی و سیستم پیشرفت را به نمایش می گذارد


توسعه دهنده Fun Dog Studios تریلر جدیدی از شوتر غارتگر آینده خود منتشر کرده است. زمستان ابدیتریلر بر روی نمایش گیم پلی اکشن سوم شخص تاکتیکی عنوان تمرکز دارد. آن را در زیر بررسی کنید.

این تریلر جزئیات گیم پلی سیستم سناریوی PvPvE را ارائه می دهد. زمستان ابدیاز طریق این سیستم، بازی به گروه‌های NPC اجازه می‌دهد تا اقدامات خود را هدایت کرده و روی اهداف خود تمرکز کنند، در حالی که در این فرآیند بازیکنان را در مقابل جناح‌های NPC قرار می‌دهد.

علاوه بر گیم پلی معمولی، این تریلر همچنین دارای ویژگی های زیر است: زمستان ابدیدر همان زمان، سطوحی را معرفی خواهیم کرد که بازیکنان می توانند متناسب با سبک بازی خود آن را سفارشی کنند.

زمستان ابدی بازیکنان نقش جمع آوری کننده های تدارکات را بر عهده می گیرند که سعی می کنند از جوامع خود در برابر جناح های متخاصم دائمی مانند اروپا و اوراسیا محافظت کنند. بازیکنان باید خودشان به میدان نبرد بروند تا تدارکات و تجهیزات جدید بیشتری به دست آورند.

این بازی توسط پیشکسوتان صنعت ساخته شده است که قبلاً روی عناوینی مانند: عذاب ابدی، افق صفر سحر، و منطقه کشتار. زمستان ابدی در حال حاضر تنها نسخه PC برای عرضه در نظر گرفته شده است و انتشار نسخه کنسولی به موفقیت بازی بستگی دارد.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید