اولین نسل در رفع مشکل بعدی، خواستگاری سیاهچال هاردمد را دریافت خواهند کرد


نکسون اولین نسل از زمان راه‌اندازی آن در هفته گذشته، عملکرد بسیار خوبی داشته است، با ۲۶۴۸۶۰ بازیکن همزمان در Steam از زمان عرضه. با این حال، برخی از مسائل وجود دارد، از جمله نیاز به ارز ممتاز برای کارهای رنگ اضافی و نرخ کاهش. علاوه بر این، حالت سخت فاقد عملیات نفوذ یا خواستگاری سیاهچال است.

خوشبختانه، توسعه دهنده Magnum Studio در تلاش است تا این مشکل را کاهش دهد. این شرکت تأیید کرده است که یک Hotfix آینده، خواستگاری را اضافه می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا برخی از سخت‌ترین محتوای آخر بازی را بدون نیاز به جستجوی دستی برای محتوای دیگر انجام دهند. هیچ جدول زمانی غیر از “در اسرع وقت” وجود ندارد، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

اولین نسل برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. شما می توانید این بررسی را در اینجا بررسی کنید و به آن 5 از 10 امتیاز دهید.داستان سرایی، طراحی ماموریت و شخصیت پردازی عالی نیستند، اما درگیری های مسلحانه و سیستم های سفارشی سازی (که بسیاری از آنها از Digital Extremes هستند، چابک هستند. چارچوب جنگی) قوی است.

Nexon دارای محتوای بیشتری از جمله Descendants جدید، Ultimate Descendants، Boss Colossus و غیره است. برای نقشه راه اینجا را کلیک کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید