“The First Descendant” – تریلر جدید Repik، Viessa و Grey را معرفی می کند


Nexon سه تریلر شخصیت دیگر منتشر کرده است. اولین نسلاین بار روی دو شروع کننده، لپیک و ویسا، و گلی خون آشام مانند تمرکز خواهیم کرد. آن را در زیر بررسی کنید.

لپیک یک همه کاره قدرتمند است که از نارنجک برای آسیب رساندن و جذب دشمنان استفاده می کند (ترکیب دو نوع نارنجک به خوبی). بازوی راست نیز به عنوان پرتابگر عمل می‌کند و آسیب‌های انفجاری AoE را وارد می‌کند که برای مدت زمان مشخصی دوام می‌آورد. در مقایسه، Viessa بر کنترل جمعیت، انجماد کردن دشمنان و کند کردن حرکات آنها تمرکز دارد.

بلیزارد یکی از قوی ترین مهارت های اوست که پس از یخ زدن منفجر می شود. در مورد Gray، او به معنای واقعی کلمه تشنه به خون تبلیغ می شود و HP را قربانی می کند تا وارد حالت Berserker شود و آسیب سلاح را افزایش دهد. Life Siphon به دشمنان نزدیک آسیب می رساند، سلامتی را بازیابی می کند و آسیب برسرکر را بیشتر می کند. و سپس Massacre، سلاح گرم منحصر به فرد او که دشمنان را بیهوش می کند، وجود دارد.

اولین نسل این بازی در تاریخ 2 جولای برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. در همین حال، تریلر Ajax، Bunny و Valby را تماشا کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید