پایان بازی First Descendants شامل سلاح های نهایی، ماموریت های مخفی، عملیات های ویژه و موارد دیگر است.


ژانر تیرانداز غارتگر بسیار رقابتی است و فضای چند نفره رایگان دو برابر رقابتی است.بنابراین در آینده به عنوان یک روتر شوتر رایگان عرضه خواهد شد. اولین نسل کمبود رقبا وجود نخواهد داشت. همانطور که گفته شد، Nexon وعده های جالبی برای بازی بعدی خود دارد و به نظر می رسد که بازی حداقل از نظر حجم محتوای ارائه شده، به خوبی در مسیر شکل گیری قرار دارد.

به عنوان مثال، توسعه دهنده از اولین نسل مقدار مناسبی از محتوای آخر بازی گنجانده شده است. ابتدا، بازیکنان می‌توانند قفل تمام فرزندان قابل بازی را باز کنند، و همچنین در مورد سلاح‌های نهایی با افزایش آمار و توانایی‌های منحصر به فرد تحقیق کنند. Nexon می گوید که در آینده فرزندان و سلاح های جدیدی نیز منتشر خواهد کرد.

در همین حال، اولین نسل همچنین می‌توانید پس از اتمام بازی، ماموریت‌ها را با سختی‌های بیشتر تکرار کنید تا پاداش‌های بهتری دریافت کنید. به همین ترتیب، می‌توانید ماموریت‌های چندنفره به نام ماموریت‌های نفوذی را نیز بازی کنید که در آن می‌توانید با فعال کردن اصلاح‌کننده‌های مختلف چالش، پاداش‌های دریافتی خود را افزایش دهید.

همچنین “عملیات ویژه” وجود دارد که یکی از سخت ترین محتویات بازی به حساب می آید. این ماموریت‌ها که کاملاً بر روی مبارزه متمرکز شده‌اند، شما را در برابر امواج دشمنان در ماموریت‌های دور محور قرار می‌دهند و بر اساس پیشرفت شما پاداش‌های بیشتری دریافت می‌کنید. سه نوع عملیات ویژه وجود دارد که هر کدام چالش ها و تهدیدهای خاص خود را دارند.

در نهایت، این بازی همچنین دارای Void Intercept Battles است، که در آن شما با دشمنان غول پیکر در یک عرصه اختصاصی مبارزه می کنید. اینها در واقع باس‌هایی هستند که می‌توانید با همکاری سایر بازیکنان آن‌ها را شکست دهید و در ازای آن جوایز کمیاب و انحصاری، از جمله آن‌هایی که می‌توانند قفل فرزندان و سلاح‌های جدید را باز کنند، به دست آورید.

برای یادگیری بیشتر ویدیو زیر را نگاه کنید.

اولین نسل این بازی در 2 جولای برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید