بازی First Descendant در زمان راه اندازی از 229000 بازیکن همزمان در Steam فراتر رفت


نکسون اولین نسل اکنون در دسترس است، بیش از سه سال پس از اولین اعلام. در حالی که برخی مشکلات وجود داشته است، مانند عدم نمایش ارز پریمیوم کالیبر پس از خرید (که رفع شده است)، تعداد بازیکنان همچنان قوی باقی مانده است، با 229257 بازیکن همزمان در Steam در زمان نگارش مقاله.

این شوتر روتر رایگان همچنین در رتبه بندی فروش Steam در رتبه اول قرار گرفته است. با توجه به اینکه عناوین زیر در فروش تابستانی جاری به فروش می رسند، این دستاورد کوچکی نیست. حلقه بزرگ و دروازه بالدر 3 تخفیف. علیرغم موفقیت، نظرات کاربران “مخلوط” بوده و تنها 42 درصد از 7017 بررسی مثبت بوده است.

شکایات از کسب درآمد بیش از حد و مسائل مربوط به عملکرد تا گیم‌پلی متفاوت است و برخی آن را «عمومی» و «بدتر از بازی‌های دیگر» توصیف می‌کنند. چارچوب جنگی و سرنوشت 2با این حال، راه‌اندازی تنها آغاز راه است، و Nexon چندین محتوای پس از راه‌اندازی را برنامه‌ریزی کرده است، از جمله باس‌های جدید Colossus، Descendants، انواع Ultimate، سلاح‌ها و موارد دیگر. بیشتر بدانید.

اولین نسل روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC بازی کنید. ویژگی ما را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید