تریلر جدید فیلم The First Descendants جزئیاتی را در مورد بلر، کایل و شرن فاش می کند


نکسون اولین نسلعلاوه بر شرن و بلر که قبلا فاش شده بود، فرزند جدیدی به نام کایل نیز ظاهر خواهد شد. آن را در زیر بررسی کنید.

بلر یک سرآشپز سابق است که می تواند آتش را دستکاری کند، میدان هایی از شعله ایجاد کند که دشمنان را می سوزاند و به آنها مقاومت می کند در حالی که در داخل هستند. حملات او شامل جریان‌های آتشی است که از کف دستش آزاد می‌شود و گلوله‌های آتشین غول‌پیکر، و اثر غیرفعال او بر اساس میزان شعاع شعله، نرخ ضربه بحرانی او را افزایش می‌دهد.

شرن یک شخصیت از نوع قاتل است که می تواند ناپدید شود و با حملات غوغایی قدرتمند به دشمنان حمله کند. بسته به تعداد کشته‌ها، حملات غوغا می‌توانند سرد شدن نامرئی را کاهش دهند. همچنین، در Overkill، او چندین چاقو ردیابی گرما را شلیک می‌کند که باعث آسیب‌های عظیم می‌شود.

کایل می‌تواند در حین حرکت، موانعی را ایجاد کند و با شانه‌ها مقابله کند. اما شاید چشمگیرترین آنها Overkill باشد که در آن به هوا پرواز می کنید و با هدف خود برخورد می کنید.

اولین نسل اکنون برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. 14 کاراکتر و پنج نوع Ultimate وجود دارد که تعداد بیشتری از آنها از جمله ورود Luna در اوایل ماه آگوست وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً نقشه راه اخیراً منتشر شده ما را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید