به نظر می رسد FINALS در The Game Awards سایه انداخته شود


بازی جوایز چند ساعت دیگر باقی مانده است و به نظر می رسد یکی از اعلان های بزرگ آن لو رفته است. بازی تیراندازی چندنفره رایگان آتی استودیو Embark بازی نهایی ممکن است یک انتشار غافلگیر کننده در طول رویداد وجود داشته باشد.

همانطور که توسط یک کاربر در Reddit کشف شد، بازی نهایی به نظر می رسد وب سایت رسمی اخیراً به روز شده است، با یک اعلان “Play Now” در پایین صفحه اصلی که نشان می دهد بازی اکنون برای بازی در دسترس است. به نظر می رسد که به روز رسانی برگشت داده شده است، و صفحه هنوز دارای پیوندهایی برای لیست علاقه مندی های بازی و تماشای دوباره تریلر است، اما بسیاری از کاربران در Reddit متوجه شده اند که این لینک در وب سایت رسمی قابل مشاهده نیست. من ادعا می کنم که وجود دارد. بازی نهایی سرور Discord نیز شاهد تغییرات کوتاه‌مدتی در وب‌سایت بوده است، به طوری که ناظران سرور مشاهده می‌کنند که همان اسکرین‌شات‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را حذف می‌کنند. در هر صورت، لطفاً تصویر زیر را ببینید.

یکی از توضیحات احتمالی این است که استودیو Embark به طور تصادفی یک به‌روزرسانی وب‌سایت را زودتر از موعد منتشر کرده است، که می‌تواند منجر به انتشار کامل بازی غافلگیرکننده چند ساعت بعد در The Game Awards شود.

بازی نهایی این بازی که سال گذشته توسط استودیوی Embark متعلق به Nexon معرفی شد، اخیراً در مرحله بتای باز قرار گرفت و بیش از 7.5 میلیون بازیکن آن را بازی کردند.

هر بار که شروع می کنید بازی نهایی این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید