The FINALS Crossplay Open Beta از 26 اکتبر تا 5 نوامبر اجرا خواهد شد


بازی نهایی، بازی شوتر رقابتی رایگان استودیوی Embark اکنون در نسخه بتای باز قرار دارد. از امروز، 26 اکتبر شروع می شود و تا 5 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC ادامه دارد. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

نسخه بتای باز سرورها و زیرساخت‌های بک‌اند ما را تست استرس می‌کند و در عین حال بازخورد بازی‌های کنسول را دریافت می‌کند. همچنین دارای بهبودهایی نسبت به آخرین آزمایش رایانه شخصی و محتوای جدید، از جمله یک عرصه جدید در استادیوم Skyway و یک حالت جدید، Bank-It است. در دومی، چهار تیم از سه بازیکن بر سر سکه با هم می جنگند. اولین تیمی که به حد مجاز امتیاز برسد یا در پایان بیشترین بانک را داشته باشد برنده است.

کسانی که در نسخه بتای باز شرکت می کنند، 16 جایزه انحصاری نیز دریافت خواهند کرد که می توانند از Battle Pass به کل بازی منتقل شوند. سایر موارد مربوط به محتوای تست های قبلی هستند، مانند پیشرفت لیگ، سطح مهارت سلاح و غیره.

Embark نیز در حال کار است مهاجمان ARCکه برای امسال نیز برنامه ریزی شده است، از یک تیراندازی سوم شخص co-op به یک تیراندازی استخراج PvEvP تبدیل شده است. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید