The Expanse: A Telltale Series Reveals New Story Trailer قبل از انتشار در جولای


Telltale Games در حال بازگشت است با:The Expanse: A Telltale Series,این عنوان ماجراجویی علمی تخیلی از زمان معرفی تا حد زیادی مورد توجه قرار گرفته است. در چند ماه گذشته، سازنده تصاویر و جزئیات زیادی از گیم پلی بازی را به اشتراک گذاشته است، اما یک تریلر جدید با محوریت داستان نیز قبل از عرضه در ماه جولای رونمایی شده است. زیر را بررسی کنید.

بر اساس نمایش، نه کتابسریال The Expanse: Storyپیش از رویدادهای فصل 1، بر روی شخصیت مورد علاقه طرفداران کامینا درامر تمرکز دارد و کارا زی دوباره نقش خود را ایفا می کند.در کشتی آرتمیس، درامر همراه با گروهش، “پایان خطرناک و ناشناخته کمربند” را بررسی می کند، با گیم پلی حول تصمیمات مبتنی بر روایت که بر نتیجه داستان تاثیر می گذارد، همانطور که از یک عنوان Telltale انتظار دارید.

سریال The Expanse: Storyقسمت اول در تاریخ 27 جولای برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد و چهار قسمت باقیمانده هر دو هفته یکبار منتشر خواهد شد. Telltale همچنین گیم پلی جدید خود را در جشنواره سالانه Tribeca در اواخر این ماه به نمایش خواهد گذاشت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید