The Expanse: A Telltale Series – تاریخ و زمان انتشار قسمت های 3، 4 و 5 فاش شد


سریال The Expanse: Story قسمت 1 ماه گذشته منتشر شد و پس از آن قسمت 2 در 10 آگوست منتشر شد. Telltale Games برنامه دو هفته‌ای انتشار سه قسمت باقی‌مانده را تأیید کرده است که قسمت 3 در 24 آگوست، اپیزود 4 در 7 سپتامبر و قسمت 5 در 21 سپتامبر منتشر شد.

چیزی که تغییر کرده است زمان انتشار هر قسمت در ویترین فروشگاه های مختلف است. این تیم گفت که این “برای رسیدگی به نگرانی های پشتیبان” بوده و به دلیل دریافت ساعت ها دیرتر از آنچه قبلاً ادعا شده بود عذرخواهی کرد. بازیکنان رایانه شخصی و ایکس‌باکس می‌توانند به هر قسمت در ساعت 12:00 صبح PST/8:00 صبح به وقت محلی در تاریخ‌های مشخص‌شده دسترسی داشته باشند، دومی از طریق کارت بازی در قسمت «مدیریت بازی‌ها و افزونه‌ها».

بازیکنان پلی‌استیشن می‌توانند در نیمه‌شب به وقت محلی به قسمت‌ها در سراسر جهان دسترسی داشته باشند و برای دانلود قسمت‌های جدید باید به فروشگاه پلی‌استیشن مراجعه کرده و «افزودن» را انجام دهند. پیش‌سفارش‌ها را می‌توان به طور همزمان از یک روز قبل از هر قسمت انجام داد. قسمت پاداش است فرشته بزرگ، تاریخ انتشار ندارد، اما پاییز امسال برای دارندگان نسخه Deluxe منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *