The Expanse: A Telltale Series – قسمت 1 که در 27 ژوئیه عرضه می شود


قسمت 1 از سریال The Expanse: Story 27 جولای از فروشگاه Epic Games برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. Telltale Games همچنین تایید کرد که چهار قسمت بعدی هر دو هفته یک بار پس از انتشار قسمت 1 پخش خواهد شد.

پیش‌سفارش نسخه‌های استاندارد و لوکس از اول ژوئن آغاز می‌شود و نسخه قبلی ۳۹.۹۹ دلار قیمت دارد. قیمت دومی 44.99 دلار است و شامل 24 ساعت دسترسی زودهنگام برای بازیکنان پلی استیشن و رایانه شخصی است. نسخه Deluxe همچنین شامل DLC است که در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.

Telltale، Alcon، Deck Nine Games (از زندگی عجیب است: رنگ های واقعی شهرت) سریال The Expanse: Story قبل از سریال تلویزیونی علمی تخیلی با همین نام اتفاق می افتد. این کشتی تمیزکننده آرتمیس را از دیدگاه افسر اجرایی آن، Kamina Drummer به تصویر می کشد. در حالی که خدمه The Belt را بررسی می کنند و با تهدیدات مختلفی روبرو می شوند، Kamina باید تصمیماتی با پیامدهای متفاوت بگیرد.

تریلر جدیدی از گیم پلی بازی در بیست و دومین جشنواره سالانه ترایبکا، 7 تا 18 ژوئن به نمایش در خواهد آمد. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید