The Elder Scrolls Online در فروشگاه Epic Games رایگان است


فروشگاه Epic Games دو بازی رایگان جدید را تا 27 جولای برای رایانه های شخصی ارائه می دهد.شامل می شوند قتل بر اساس اعداد، بازی معمایی مرموز قتل Mediatonic با مکانیک picross و ZeniMax Online Studios’ کتیبه های بزرگ آنلاین. برای دریافت آنها به یک حساب Epic Games و برای بازی کردن Epic Games Launcher نیاز دارید.

در عین حال قتل بر اساس اعداد یک بازی پازل دست کم گرفته شده کتیبه های بزرگ آنلاین بدون شک جذاب تر است پس از تعمیرات اساسی، تامریل نامحدوداین به یکی از بهترین MMORPG ها تبدیل شده است که خلق شخصیت را با هم ترکیب می کند طومارهای بزرگ یک بازی با چند ماموریت عالی. اشتراک‌ها و ریزتراکنش‌های اختیاری، با به‌روزرسانی‌های محتوای رایگان و DLC پولی که در طول زمان منتشر می‌شوند، وجود دارد.

من اخیراً هفتمین برنامه توسعه پولی خود را دریافت کردم. نکروم، تحسین مثبت کنید. عناوین رایگان زیر در ویترین فروشگاه ما عبارتند از: Homeworld Remastered Collection و برش فولاد از 27 جولای تا 3 آگوست. وقتی منتشر شد به شما اطلاع خواهیم داد، بنابراین قبل از پایان آن، عنوان رایگان این هفته را دریافت کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *