The Elder Scrolls 6 – تاد هاوارد می‌خواهد این بازی شبیه‌ساز دنیای فانتزی نهایی باشد.


در میان جزئیات میدان ستاره، اولین IP جدید استودیوی بازی سازی Bethesda در نزدیک به 30 سال گذشته است و به راحتی می توان عناوین بزرگ دیگر توسعه دهنده را فراموش کرد – طومارهای بزرگ 6. این RPG فانتزی که در سال 2018 معرفی شد، به دنبال یکی از بزرگترین عناوین تمام دوران است، بنابراین می توان گفت که معامله بزرگتری است. Elder Scrolls 5: Skyrim.

کارگردان تاد هاوارد با GQ در مورد اینکه آیا از اعلام زودهنگام عنوان پشیمان است یا خیر صحبت کرد. “من بارها از خودم این را پرسیده ام. نمی دانم. می توانستم غیر عادی تر اعلام کنم.” جالب اینجاست که اسم رمزی دارد که هاوارد دوست دارد آن را با صدای بلند بگوید. اما من این کار را نمی کنم. به صورت عمومی آن را آشکار کند.

او گفت که تیم می‌خواهد آن را به “شبیه‌ساز دنیای فانتزی نهایی” تبدیل کند. “این… من نمی خواهم جواب بدهم، اما می خواهم مودبانه بگویم. ما می خواهیم به عنوان شبیه ساز نهایی دنیای فانتزی خدمت کنیم. راهی وجود دارد.”

طومارهای بزرگ 6 تاریخ انتشار ندارد، اما فیل اسپنسر، مدیرعامل Microsoft Gaming معتقد است که بیش از پنج سال دیگر باقی مانده است. هاوارد همچنین احساس می کند، همانطور که زمان نشان خواهد داد، این ممکن است آخرین عنوان سریالی باشد که او کارگردانی می کند.

در حین، میدان ستاره در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. عرضه آن با New Game Plus تایید شد که “پیچش های منحصر به فرد و هیجان انگیز” را برای “تشویق بازی مداوم و مکرر” ارائه می دهد. منتظر جزئیات بیشتر باشید، امیدوارم قبل از انتشار بازی.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *