پیش تولید بازی Elder Scrolls 6 به پایان رسیده و در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه قرار دارد


اولین بار به طور رسمی تایید شد که در سال 2018 در حال توسعه است. طومارهای بزرگ ۶ در حال حاضر، چندین سال است که در مرحله توسعه نمونه اولیه قرار دارد. استارفیلد با نزدیک شدن به راه‌اندازی، توسعه‌دهنده استودیوی بازی سازی Bethesda در حال آماده شدن برای تمرکز بر توسعه یک RPG فانتزی جهان باز است. در حقیقت، طومارهای بزرگ ۶ ما بالاخره مرحله پیش تولید را به پایان رساندیم و رسما وارد توسعه اولیه شدیم.

معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات جهانی بتسدا در مصاحبه اخیر خود با وندال به این موضوع اذعان داشت. وقتی پرسیده شد، طومارهای بزرگ ۶ هاینز گفت: «این هنوز در مرحله مفهومی است. در حال توسعه است، اما در مراحل اولیه توسعه است. ”

هاینز همچنین تصریح کرد که ما چیز زیادی در مورد این موضوع نمی شنویم. طومارهای بزرگ ۶ در چند روز.و میدان ستاره در حالی که این موضوع برای مدتی در کانون توجه استودیوی بازی سازی بتسدا باقی خواهد ماند، بعید است حداقل برای چند سال چیزی از پروژه بزرگ بعدی این استودیو ببینیم.

ما از همه استودیوها می خواهیم [Starfield] هاینز گفت: این بهترین چیزی است که می تواند باشد. “و بله، افرادی هستند که کار می کنند طومارهای بزرگ ۶، اما این چیزی است که استودیو روی آن متمرکز شده است.نه، من قرار نیست زودتر در مورد آن بشنوم طومارهای بزرگ ۶ اصلا. میدان ستاره تمرکز ما در حال حاضر این است و برای مدتی قبل از اینکه در مورد چیز دیگری صحبت کنیم اولویت ما باقی خواهد ماند. ”

در اوایل سال جاری، فیل اسپنسر، رئیس Xbox گفت: طومارهای بزرگ ۶ هنوز بیش از پنج سال از انتشارش فاصله داشت.

از سوی دیگر، میدان ستاره انتشار قریب الوقوع است، استودیوی بازی سازی Bethesda به کار بر روی این RPG علمی تخیلی ادامه خواهد داد. سازنده در حال برنامه‌ریزی پشتیبانی گسترده پس از عرضه برای بازی است که شامل حداقل یک بسط داستان نیز می‌شود. فضای متلاشی شده.

میدان ستاره در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود، اما دارندگان Premium و Constellation Edition فردا، 31 آگوست، دسترسی خواهند داشت. می توانید زمان دقیق انتشار جهانی را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید