The Division 2 Year 6 Season 1 در 11 ژوئن راه اندازی می شود و سیستم پیشرفت فصل جدید و محتوای داستان را معرفی می کند.


یوبی سافت است بخش 2این فصل که First Rogue نام دارد از 11 ژوئن آغاز می شود. بخش 2 سال 6 جزئیات بیشتری در مورد برنامه های بازی آینده یوبی سافت ارائه می دهد و همچنین مشخص شده است که امسال سه فصل وجود خواهد داشت. دو ویدیوی زیر را ببینید.

یکی از بزرگترین اضافه شده است بخش 2 فصل جدید داستان جدیدی را به نمایش می گذارد که در آن ماموران دیویژن برای ردیابی مامور کلسو فرستاده می شوند. بازیکنان همچنین باید انگیزه های آرون کینر را کشف کنند و او را ردیابی کنند.

این فصل همچنین یک پایان بازی و پیشرفت فصل جدید را معرفی می کند که به بازیکنان اجازه می دهد تا بازی را کشف کنند نیویورک وارود گسترش به شما امکان می دهد تا به سطح 40 برسید. همه بازیکنان اکنون می‌توانند به سقف سطح برسند و به فعالیت‌ها، چالش‌ها و غارت‌های آخر بازی دسترسی داشته باشند.

از فصل 2 سال ششم بخش 2، این بازی از یک سیستم جدید پیشرفت پایان بازی استفاده می کند که یوبی سافت آن را Season 2.0 می نامد. یک سیستم پیشرفت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا شخصیت‌های خاص فصل را بسازند و بازی کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد ساختارها و توانایی‌های مختلف را آزمایش کنند.

شخصیت های فصلی در هر فصل از سطح 1 شروع می شوند و بازیکنان می توانند با شرکت در فعالیت ها و ماموریت های مختلف، تا سطح 40 هم برسند. در پایان هر فصل، شخصیت‌های فصلی به فهرست شخصیت‌های بازیکن اضافه می‌شوند و تمامی پیشرفت‌ها و پاداش‌ها نیز افزایش می‌یابد.

سال 6 بخش 2 همچنین رویکرد جدیدی را برای سیستم Manhunt بازی معرفی می کند. به جای اهداف یا ستوان، بازیکنان می توانند هر هفته به دنبال پیشاهنگان جدید باشند. هر پیشاهنگی در طول فصل چالش های مختلفی را برای بازیکنان در نظر می گیرد.

بازیکنان همچنین می توانند ماموریت اوج را در سطح دشواری جدید “Master” انجام دهند. سطح دشواری جدید پایان جدیدی را برای هر فصل ارائه می دهد، نه تنها از نظر گیم پلی، بلکه همچنین پاداش هایی که بازیکنان پس از اتمام به دست می آورند. ماموریت های سختی اصلی برای گروه های چهار نفره طراحی شده اند.

بین فصل 2 و 3 بخش 2 این بازی اکنون در ششمین سال خود، DLC جدیدی با داستانی جدید نیز منتشر خواهد کرد. DLC قرار است در اوایل سال 2025 منتشر شود.

در همین حال، بخش 2 همچنین یک آخر هفته رایگان از 13 تا 17 ژوئن برگزار می شود که بازیکنان جدید می توانند بازی را امتحان کنند.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید