The Division 2 – Year 5 Season 1 در اوایل ژوئن شروع می شود و Descent Mode تریلر جدیدی دریافت می کند.


یوبی‌سافت در جدیدترین پخش زنده Division Day خود که آینده این فرنچایز را پوشش می‌دهد، فاش کرد: بخش 2. حالت جدید Descent به عنوان یک حالت Roguelite رایگان برای همه بازیکنان تایید شده است. که در یک شبیه‌سازی تنظیم می‌شود، می‌توان آن را به صورت انفرادی یا کوآپ انجام داد و در فصل اول سال پنجم از اوایل ژوئن شروع می‌شود. تریلر زیر را ببینید.

به عنوان “نیمه بی نهایت” با پیشرفت تصادفی تبلیغ می شود و تابلوهای امتیازات رقابتی را ارائه می دهد. همچنین جوایز جدیدی دریافت خواهید کرد و به «قوانین ساختمان» جدیدی که در بازی پایه موجود نیست دسترسی خواهید داشت. این حالت همچنین شامل داستانی در مورد رابطه بین هانتر، بلک تاسک و اورتیز رباتیک، به ویژه کالوین مک مانوس از وزارت امنیت داخلی است.

محتوای دیگری که در سال پنجم انتظار می رود، بازسازی قلعه است که در چندین فصل اتفاق می افتد. فصل 2 تهاجم جدیدی را آغاز می کند و فصل 3 بازیکنان را به نیویورک بازمی گرداند. فصل 4 DLC داستانی جدید و فصل 2.0 اضافه می کند.

هر فصل شکارهای انسانی، رویدادها و لیگ های جدیدی را معرفی می کند. از نو، بازی Resident Evil این همکاری از 25 آوریل تا 9 می ادامه خواهد داشت.

بازیکنان رایانه شخصی می توانند برای به روز رسانی بعدی در 21 آوریل به سرور آزمایشی مراجعه کنند. در هفته های آینده بیشتر درباره The Descent به اشتراک خواهیم گذاشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *