Division 2 به 20 میلیون بازیکن می رسد


بخش 2اکنون بیش از چهار سال است که قوی عمل کرده است، و در حالی که این غارتگر-تیرانداز جهان باز مطمئناً در آن زمان روزهای سختی را پشت سر گذاشته است، اما همچنان خوب عمل می کند، به خصوص در مورد درگیر کردن بازیکنان.

بازی اخیراً به یک نقطه عطف بزرگ رسیده است، با توسعه دهنده Massive Entertainment در توییتر فاش کرد:بخش 2بیش از 20 میلیون بازیکن تا به امروز.

البته، تیرانداز در آینده‌ای نزدیک محتوای جدید بیشتری دریافت خواهد کرد، با انتشار فصل اول Year 5: Broken Wings در 8 ژوئن. جالب اینجاست که Yannick Banschreau مدیر خلاقیت اخیراً فاش کرد که برنامه اولیه پایان دادن به پشتیبانی بود.برایبخش 2در سال 2020، بازی موفقیتی طولانی‌تر از حد انتظار داشت که منجر به پشتیبانی مداوم شد.

در مورد اینکه آیا Massive Entertainment برنامه ای دارد یا خیر،بخش 3استودیو گفت که قسمت سوم Mainline در حال حاضر در نظر گرفته نمی‌شود، که با توجه به پروژه‌های دیگر در دست ساخت چندان تعجب‌آور نیست.آواتار: مرز پاندورابعدی در رویداد بعدی Ubisoft Forward معرفی خواهد شد، اما Massive Entertainment در حال حاضر روی توسعه جهان باز کار می کند. جنگ ستارگانعنوان.

تقسیمطرفداران بازی هایی دارند که مشتاقانه منتظر آنها هستند، از جمله شوتر بقا رایگان.دیویژن هارتلندو عنوان موبایلتجدید حیات بخش.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید