Division 2 موفق تر از حد انتظار بود و قرار بود پشتیبانی در سال 2020 به پایان برسد


بیش از چهار سال از آن زمان می گذرد بخش 2 راه اندازی شد، اما به جرات می توان گفت که تیرانداز غارتگر جهان باز یوبی سافت و Massive Entertainment، و پشتیبانی همیشگی آن از تیراندازان غارتگر جهان باز، بیش از آنچه اکثر مردم انتظار داشتند دوام آورده است. در واقع، پشتیبانی از آن بیش از انتظار توسعه دهنده Massive Entertainment طول کشیده است.

در مصاحبه اخیر با MP1st، بخش 2 مدیر خلاقیت Yannick Banchereau فاش می‌کند که برنامه اولیه در Massive Entertainment این بود که پس از به‌روزرسانی عنوان 12 در اواخر سال 2020 به پشتیبانی از بازی پایان دهد و تیم را به پروژه‌های دیگر در استودیو منتقل کند. آواتار: مرزهای پاندورا و جهان باز جنگ ستارگان عنوان.

او گفت: “این طور فکر کردن دیوانه کننده است، اینطور نیست؟ زیبایی آن همین است.” بله، از آنجایی که برنامه این بود که پس از آپدیت 12 در پایان سال 2020، پشتیبانی از بازی متوقف شود، کاملاً یک ترن هوایی است. جنگ ستارگان بازی، ما آواتار بازی همه در Massive بسیار مشغول هستند، بنابراین ایده این بود که ما به افرادی که برای این پروژه ها نیاز داریم نیاز داریم. ”

اما جالب اینکه بخش 2 گسترش، جنگ سالاران نیویورک، بازی همچنان به جذب بازیکنان بیشتری نسبت به آنچه که یوبی سافت انتظار داشت ادامه داد و باعث شد که در Massive Entertainment در مورد پشتیبانی مداوم آن بحث شود.

«این دلیلش نبود بخش 2 بد، فقط [that] ما به افراد برای پروژه های دیگر نیاز داریم. “آنچه اتفاق افتاد این است که بازی همچنان به موفقیت خود ادامه می دهد، احتمالاً بیشتر از آنچه پس از انتشار آن انتظار داشتیم. جنگ سالاران نیویورک، و فصول مختلف. بنابراین ما توانستیم گفتگوهای داخلی خود را از سر بگیریم. شاید باید همینطور ادامه دهیم.»

البته اکثر استودیوها مشغول توسعه دو بازی فوق الذکر هستند و به دنبال شخصی برای ادامه کار بر روی آنها هستند. بخش 2 بررسی شد که این یک چالش است – اینجا بود که Ubisoft Bucharest وارد شد.

او گفت: «واقعاً همه می‌خواستند این کار را انجام دهند، اما چالش اصلی نیاز به مردم بود. “افرادی که در این پروژه بودند به تیم ما نقل مکان کردند. [other] فقط یاد پروژه افتادم تقسیمپیدا کردن یک تیم چالش اصلی برای ما بود و ما این کار را با Ubisoft Bucharest انجام دادیم. ”

بخش 2 پنجمین سال محتوای پس از عرضه خود را در اوایل ژوئن آغاز خواهد کرد. این شامل یک حالت رایگان جدید سرکش به نام The Descent، بازسازی چند فصلی قلعه، تهاجمات جدید، محتوای داستانی جدید و لباس‌ها و موارد دیگر است.

بخش 2 برای PS4، Xbox One و PC موجود است. Banchereau گفت که عرضه بومی روی PS5 و Xbox Series X/S بعید است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید