بعید است که Division 2 نسخه های بومی PS5 و Xbox Series X/S را دریافت کند


4 سال پس از انتشار،بخش 2همچنان توسط Massive Entertainment با به‌روزرسانی‌های جدید و محتوای فصلی پشتیبانی می‌شود و به نظر می‌رسد که این کار ادامه خواهد داشت.بخش 2نسخه بومی کنسول های نسل فعلی را دریافت کنید.

مدیر خلاقیت یانیک بانچرو در مصاحبه اخیر با MP1st گفت:بخش 2بعید است که نسخه بومی آن را روی PS5 و Xbox Series X/S دریافت کنیم. زیرا، برای اینکه Massive Entertainment واقعاً بیشترین بهره را از سخت‌افزار کنسول نسل فعلی بردارد، باید از دستگاه‌های نسل آخر پشتیبانی نکند. بیشتر بازی‌های Loot Shooter روی PS4 و Xbox One باقی می‌ماند که توسعه‌دهندگان آن را نمی‌خواهند.

Banschreau گفت: “تنها یک نسخه از بازی برای همه پلتفرم‌ها موجود است، بنابراین اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از آنها ببرید، به این دلیل است که حداکثر کردن آنها به این معنی است که بازی در نسل‌های قدیمی‌تر در دسترس نخواهد بود. واقعاً نه.” ما هنوز بازیکنان زیادی داریم که در تمام نسل ها بازی می کنند و حاضر نیستیم آنها را پشت سر بگذاریم و درخواست ارتقاء دهیم.

البتهبخش 2نسخه بومی موجود در کنسول های نسل فعلی را ندارد، اما چند سال پیش به روز رسانی دریافت کرد که به آن اجازه می داد از گیم پلی 4K و 60 FPS روی PS5 و Xbox Series X پشتیبانی کند.

Developer Massive Entertainment چیزهای بیشتری برای ارائه دارد و در حال حاضر دو پروژه بزرگ در دست اجرا دارد.آواتار: مرزهای پاندوراو جهان بازجنگ ستارگانبازینویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید