the day before

روز قبل فیلم خام گیم پلی در ژانویه دریافت می شود


عناوین بقای بیشتری به زودی عرضه می شوند، از جمله دنباله هایی مانند Endnight’s پسران جنگل. روز قبل عنوان مورد انتظار دیگری از Fntastic در حال حاضر دومین عنوان مورد علاقه در Steam است. این تریلر با ابعاد غول‌پیکر خوب به نظر می‌رسد، اما کمبود فیلم‌های گیم‌پلی نگران‌کننده است، به خصوص که در ماه مارس منتشر می‌شود.

با این حال، این به زودی تمام خواهد شد، زیرا سازنده در Discord بازی (از طریق TheCryptik در Reddit) فاش کرد که فیلم خام گیم پلی در اواخر ژانویه منتشر خواهد شد. “پس از بررسی دقیق و بحث با تیم مدیریت ما، تایید شدیم تا اطلاعاتی را که مشتاقانه انتظارش را داشتید به اشتراک بگذاریم.

در این ماه، در پاسخ به درخواست‌های متعدد جامعه، تصاویر خام گیم‌پلی را منتشر خواهیم کرد. روز قبلامیدوارم لذت ببرید. ”

روز قبل یک MMO بقا در جهان باز است که در آمریکای پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد و در سال 2021 معرفی شد. به عنوان یکی از بسیاری از بازماندگان، شما باید به دنبال غذا، مهمات و منابع باشید و در عین حال از افراد آلوده جلوگیری کنید. بازیکنان دیگری نیز می توانند با آنها روبرو شوند و زندگی را دشوارتر کنند یا به شما کمک کنند.

در ابتدا برای اکران در 21 ژوئن 2022 برنامه ریزی شده بود، روز قبل به دلیل انتقال توسعه دهندگان به Unreal Engine 5 به 1 مارس 2023 موکول شد. در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PS5 به همراه PC. منتظر جزئیات بیشتر گیم پلی آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha