روز قبل از مه تغییر نام به Dayworld


MMO جهان باز پس از آخرالزمانی توسط Fntastic و MyTona روز قبل مدتی است که منبع بحث و شک و تردید بوده است، اما ما به دلایل مختلفی از انتشار آن خواستیم. یکی از آنها این است که نام آن در کانون اختلافات علامت تجاری قرار گرفته است.

با این حال، به نظر می رسد نام بازی تغییر کرده است. همانطور که Well Played کشف کرد، حدود یک ماه پیش، Fntastic راه اندازی شد دنیای روز ما یک علامت تجاری ثبت شده در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده داریم و این علامت تجاری مقولاتی مانند “نرم افزار بازی قابل دانلود” را پوشش می دهد. نرم افزار بازی های کامپیوتری قابل دانلود از یک شبکه کامپیوتری جهانی. نرم افزار بازی رایانه ای قابل دانلود برای استفاده در دستگاه های تلفن همراه». این علامت تجاری ممکن است نشان دهد: روز قبل به تغییر نام می یابد دنیای روز.

اگر واقعاً نام جدیدی برای بازی است، احتمالاً باید در آینده ای نه چندان دور معرفی شود، به خصوص با توجه به این واقعیت که در حال حاضر برای عرضه در ماه نوامبر برنامه ریزی شده است.

جالب توجه است، همانطور که PCGamesN اشاره کرد، دنیای روز “” همچنین نام یک سه گانه رمان است که توسط فیلیپ خوزه فارمر نوشته شده است، بنابراین نام جدیدی که Fntastic انتخاب کرده است می تواند منجر به اختلاف نظر تجاری دیگری شود.

نام بازی هر چه که باشد، قرار است در 10 نوامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شود. نسخه بتا قبل از انتشار در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید