the day before

روز قبل به دلیل اختلاف در مورد علامت تجاری به 10 نوامبر موکول شد


فوناستیک روز قبل با تاخیر دیگری مواجه شدم. قرار بود 1 مارس اکران شود اما در 10 نوامبر اکران خواهد شد. گزارش شده که به دلیل یک اختلاف علامت تجاری که اخیراً توسط تیم توسعه کشف شده است.

“درست قبل از انتشار، Steam صفحه بازی را به درخواست شخصی به دلیل نام مسدود کرد.”روز قبلهمانطور که می دانید، بازی ما در ژانویه 2021 معرفی شد.روز قبلعلامت تجاری بازی در دسترس بود. پس از اعلام این خبر، افراد فوق فرم درخواستی را برای ثبت علامت تجاری بازی خود در مقابل ما پر کردند.’روز قبل‘ در ایالات متحده. ” علامت تجاری مورد نظر را می توان در اینجا مشاهده کرد.

توسعه‌دهنده ادعا می‌کند که از این اتهامات بی‌اطلاع بوده و تنها زمانی که شکایتی از آن فرد در 19 ژانویه دریافت کرده و درخواست کرده است با او تماس گرفته شود، از آنها مطلع شده است. اما Fntastic باید ابتدا با یک وکیل مشورت کند. با وجود تاخیر، توسعه دهنده به ما اطمینان می دهد که “تمرکز 100٪ ما روی خود بازی و نحوه ارائه بهترین بازی ممکن است.”

روز قبل در ژوئن گذشته برای رایانه های شخصی برنامه ریزی شده بود و نسخه های Xbox Series X/S و PS5 نیز تایید شده بودند. با این حال، با انتقال تیم توسعه به Unreal Engine 5، به ماه مارس امسال موکول شد. اخیرا، سخنرانی ویژه انویدیا CES 2023 ویژگی هایی مانند پشتیبانی از Nvidia DLSS 3 و RTX را به نمایش گذاشت. منتظر بروزرسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha