Darkness Remaster “در لیست” استودیو Nightdive است


استودیوی Nightdive، استعدادی برای ساخت ریمسترهای عالی شوترهای کلاسیک، در طول سال‌ها مورد علاقه مخاطبان بوده است و سال 2023 به‌ویژه برای این استودیو هیجان‌انگیز است. تا اینجای سال، Nightdive بازسازی های زیر را ارائه کرده است: شوک سیستم و یک ریمستر زلزله 2در حالی که ریمستر از Turok 3: Shadow of Oblivion و جنگ ستارگان: نیروی تاریک نیز اعلام شده است. با این حال، به نظر می رسد که هنوز کارهایی فراتر از آن وجود دارد.

به نظر می رسد استودیو Nightdive نیز در حال کار بر روی یک ریمستر است تاریکی، یک بازی تحسین شده تیراندازی اول شخص در سال 2007 است که توسط Starbreeze Studios ساخته و توسط 2K منتشر شده است. به نظر می رسد که همین موضوع توسط استفان کیک، مدیر عامل Nightdive تایید شده است، که به یک پست توییتری پاسخ داد که خواستار یک ریمستر شده بود. تاریکی فقط با پیامی همراه بود که می گفت “من در لیست هستم”.

البته، این یک اعلام رسمی نیست، بنابراین ما هنوز نمی دانیم که ریمستر در این مرحله چقدر پیشرفت کرده است، یا مدت زمان انتشار آن چقدر است، اما طرفداران نسخه اصلی حداقل می توانند مطمئن باشند. دانستن این که یک ریمستر مطمئناً در آینده ای نه چندان دور در راه است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید