The Dark Pictures: Switchback VR در ۲۲ فوریه ۲۰۲۳ برای PlayStation VR2 عرضه شد


اسپین آف شوتر ریلی از بازی های Supermassive The Dark Pictures: Switchback VR این بازی در تاریخ 22 فوریه 2023 برای پلی استیشن VR2 منتشر خواهد شد. لیست فروشگاه پلی استیشن که قبلاً برای بهار 2023 تنظیم شده بود، به روز شده است تا تاریخ انتشار را منعکس کند. این یکی دیگر از عنوان های معرفی نسل بعدی هدست واقعیت مجازی سونی خواهد بود.

بسیار شبیه Until Dawn: Rush of Blood، The Dark Pictures: Switchback VR این یک ترن هوایی ترسناک است. بازیکنان دارای تپانچه دوگانه برای دفاع از خود و جابجایی مکان های خارج از بازی مانند: مرد مدان، امید کوچک، خانه خاکستر، چه زمانی شیطان درون منبازخورد لمسی پشتیبانی می شود، بنابراین شما می توانید هر ضربه یا سقوط را احساس کنید. ردیابی چشم همچنین به دشمنان این امکان را می دهد که متوجه شوند چه زمانی پلک می زنید.

البته، این فقط یک کارناوال فوق العاده دیگر از جهنم نیست. The Dark Pictures: Switchback VR به هر دنیا متصل شوید گلچین این یک جهان است، بنابراین باید چیزی برای طرفداران سریال وجود داشته باشد. با قیمت 39.99 دلار، شامل یک پیش سفارش رایگان از Inferno Pack است که شامل نسخه ویژه Gold Gun، Demon Handgun، Skull and Bones Cart و خودروی Skull Bobblehead است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید