Crew Motorfest رکورد فروش هفته اول را برای فرنچایز به ثبت رساند


برج های عاج خدمه موتور فستیوال این ماه در میان چندین نسخه بزرگ منتشر شد. میدان ستاره به مورتال کامبت 1. علی‌رغم این، تا حدودی موفقیت‌آمیز بوده است و یوبی‌سافت ادعا می‌کند که بهترین هفته افتتاحیه سری را از نظر فروش کلی داشته است. هزینه های کلی مصرف کننده و پذیرش فصلنامه نیز رکوردهای جدیدی را ثبت کردند.

چند بازیکن از خدمه 2 نیز پرید به جشنواره موتور، بیش از 42 میلیون وسیله نقلیه با استفاده از ویژگی Collection Import وارد شده است. احمد بوکریفه، مدیر عامل برج عاج در بیانیه ای مطبوعاتی گفت:
ما می خواهیم از جامعه خود برای حمایت شگفت انگیزشان تشکر کنیم.

“راه اندازی تازه شروع است. ما برنامه های بلندمدتی برای به روز رسانی منظم با موضوعات و تجربیات جدید و پشتیبانی بسیار قوی پس از راه اندازی با ترکیبی از محتوای رایگان و پولی داریم.”

این سری از زمان عرضه در سال 2014 تاکنون بیش از 40 میلیون بازیکن داشته است. جالب اینکه، خدمه 2 رکورد میانگین کاربران ماهانه را در جولای 2023 شکست. شاید این به دلیل پیوستن زودهنگام بازیگران جدید برای استفاده از واردات مجموعه باشد. در هر صورت، این خبر خوبی برای مسابقه‌دهنده جهان باز است که در رتبه دوم جدول فروش فیزیکی هفتگی Gfk در بریتانیا قرار گرفت.

خدمه موتور فستیوال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی رسمی ما را بررسی کنید و در مورد برنامه های پس از راه اندازی ما در اینجا بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید