تریلر لایو اکشن «The Crew Motorfest» ادعا می‌کند که زندگی در موتورفست بهتر است


این یک هفته بزرگ برای بازی های ویدیویی است، با دسترسی زودهنگام به NetherRealm مورتال کامبت 1 این جمعه شروع می شود. با این حال، در حال حاضر برای کسانی که نسخه های طلایی و نهایی را خریداری کرده اند، دسترسی زودهنگام در دسترس است. خدمه موتور فستیوال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC. برای دیگران، در اینجا یک تریلر لایو اکشن جذاب و سورئال آمده است. آن را در زیر بررسی کنید.

این تریلر یک خودروی اسپرت را نشان می‌دهد که در ترافیک گیر کرده و به تابلویی نگاه می‌کند که می‌گوید به هاوایی می‌رود (مخصوصاً اواهو، جایی که جشنواره جشنواره برگزار می‌شود). در حالی که در ماشین خود هستید، در مورد مسابقه در اطراف جزیره بدون ترافیک، استفاده از کارواش رایگان، یا نشستن در کنار آتش و تماشای ستارگان رویاپردازی کنید. بگذارید به شما بگویم، این کسی نیست که ماشین را می‌راند.

با وجود عجیب بودن تریلر؛ خدمه موتور فستیوال در حال تبدیل شدن به یک جایگزین مناسب برای Forza Horizon. بازیکنان یک سایت جشنواره دارند که در آن می توانند با بازیکنان دیگر ملاقات کنند و در انواع مختلف مسابقات شرکت کنند. اما شما همچنین می توانید در مسابقات خیابانی شبانه و یک لیست پخش شرکت کنید که شما را به دوران اتومبیل می برد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه می توانید انتظار داشته باشید، ویژگی ما را بررسی کنید یا منتظر یک دوره آزمایشی رایگان 5 ساعته از 14 تا 17 سپتامبر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *