بازیکنان بتا بسته Crew Motorfest مشکلات عملکرد و خرابی‌ها را گزارش می‌کنند


خدمه موتور فستیوالنسخه بتای بسته از روز جمعه آغاز شد و بعداً امروز پخش خواهد شد، اما بتا با تعدادی از مشکلات فنی مواجه شده است، و برای بسیاری، اولین برداشت از مسابقه جهان باز آینده چندان خوب نخواهد بود.

بازیکنان مشکلات را در رسانه های اجتماعی و انجمن های مختلف گزارش می کنند. خدمه موتور فستیوالتعداد نسخه های بتای باز زیاد است و به نظر می رسد نسخه PC بیشترین انتقاد را داشته باشد. ظاهراً نرخ فریم بازی در تنظیمات و مشخصات به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و بسیاری از بازیکنان نیز از خرابی‌ها خبر داده‌اند.

برخی از افراد گزارش کرده اند که تغییر تنظیمات خاص، از حذف پوشش Discord گرفته تا حذف نصب OBS تا خاموش کردن v-sync، مشکل را تا حدودی کاهش داده است، اما در کل، به نظر می رسد مشکل بسیار فراگیر است و راه حل خاصی وجود ندارد. یوبی سافت هنوز به طور رسمی در این مورد اظهار نظر نکرده است، اما امیدواریم این تغییر زیاد طول نکشد، به خصوص برای بازیکنانی که به دنبال اطمینان از عدم وجود مشکلات مشابه در بازی نهایی هستند.

خدمه موتور فستیوالدر تاریخ 14 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *