تریلر Crew Motor Accestolade تحسین منتقدان را برجسته می کند


خدمه موتور فستیوال پس از انتشار اخیرش، نقدهای مثبتی دریافت کرده است و منتقدان و مخاطبان به طور یکسان تغییر جهت را نسبت به نسخه قبلی خود تحسین می کنند. یوبی سافت برای برجسته کردن برخی از نقدهای مثبتی که این مسابقه دهنده جهان باز کسب کرده است، تریلر ستایش آمیزی را منتشر کرده است. آن را در زیر بررسی کنید.

به دور از فضای قاره آمریکا در دو بازی اول این سری، خدمه موتور فستیوال بازیکنان را به اوآهو، هاوایی می برد. یک جهان باز زیبا، پر جنب و جوش و متنوع، افق فورتزا یک کتاب بسیار جشن علاوه بر تجربه اصلی که حول لیست های پخش مختلف می چرخد ​​و بر جنبه های مختلف فرهنگ خودرو تمرکز می کند، این بازی همچنین دارای ویژگی های PvP است که توسعه دهنده Ubisoft Ivory Tower پس از عرضه آن را اعلام کرد. ما همچنین قول پشتیبانی مداوم را می دهیم.

در بررسی ما: خدمه موتور فستیوال، ما به این امتیاز 8/10 دادیم.خدمه موتور فستیوال تجسم روح از Forza Horizon این سری از بسیاری جهات عالی است و اگرچه به همان ارتفاعات نخواهد رسید، اما قطعاً بیشترین لذت را از سری مسابقات جهانی باز Ubisoft ارائه می دهد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

یوبی سافت نیز اخیراً این موضوع را اعلام کرده است خدمه موتور فستیوال بالاترین فروش هفته اول را در تاریخ سریال داشت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید