Hyenas Creative Assembly لغو شد


SEGA SAMMY در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر در رابطه با اصلاحات ساختاری در بخش مصرف کننده، لغو The Creative Assembly را اعلام کرد. کفتار. این پس از بررسی “پرتفوی عنوان هر پایگاه توسعه اروپایی” انجام شد. برخی از عناوین منتشرنشده نیز لغو شده‌اند و این شرکت قصد دارد تا عناوین در حال توسعه را کاهش دهد.

ما همچنین هزینه‌های ثابت را در شرکت‌های گروه در منطقه با محوریت The Creative Assembly کاهش خواهیم داد. با این حال، این شرکت همچنین به بررسی “اقدامات بهبود سود برای پایگاه های اروپایی غیر از موارد ذکر شده در بالا” ادامه می دهد. به محض تصمیم گیری، جزئیات خاص و تأثیر آنها را به شما اطلاع خواهیم داد. ”

با این حال، در نتیجه اقدامات فوق، انتظار می رود که شرکت در سال مالی منتهی به مارس 2024 متحمل زیان 14.3 میلیارد ین (تقریباً 95,804,995 دلار) شود. هیچ تغییری در پیش بینی سود تلفیقی تمام سال برای همان دوره وجود ندارد. . بر اساس عناوین جدیدی که در سه ماهه سوم منتشر خواهند شد و عملکرد در زمینه ماشین های سرگرمی، در صورت لزوم، اصلاحاتی را انجام خواهیم داد.

برای اکران در سال 2023 برنامه ریزی شده است، کفتار این یک بازی تیراندازی استخراجی بود که در آن تیم‌های سه بازیکن در یک محیط پسا آخرالزمانی به جستجوی مصنوعات پرداختند. این بازی قرار است برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر شود و اوایل این ماه به نسخه بتای بسته آن در Steam پایان داد. باید دید که آیا لغو منجر به تغییراتی در Creative Assembly خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید