the callisto protocol

به روز رسانی پروتکل Callisto گزینه ای را برای پرش از انیمیشن مرگ اضافه می کند


استودیو Striking Distance به‌روزرسانی جدیدی منتشر کرده است پروتکل کالیستو بهبودهای رزمی، اصلاحات عملکرد و برخی «تغییرات کلی کیفیت زندگی» آخر هفته گذشته ارائه شد. هیچ یادداشت وصله ای منتشر نشد، اما رسانه هایی مانند PC Gamer یک تغییر عمده را مشاهده کردند. اکنون می توان از انیمیشن های مرگ چشم پوشی کرد.

با توجه به اینکه توسعه دهندگان چقدر به آنها اختصاص داده بودند، تا حدودی خنده دار به نظر می رسد (مارک جیمز مدیر ارشد فناوری از اصطلاح “دسر قتل” استفاده کرد). با این حال، با توجه به اینکه چند راه می توانید بمیرید، حتی به صورت تصادفی، و مدت زمانی که صحنه طول می کشد، این تغییر منطقی است. یکی دیگر از تغییرات خوب این است که جیکوب اکنون سریعتر بهبود می یابد و زنده ماندن در جنگ را برای او آسان تر می کند. نه تنها این، بلکه جابجایی بین سلاح‌ها نیز سریع‌تر است و مبارزه را بسیار شهودی‌تر می‌کند.

پروتکل کالیستو برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. پس از یک راه‌اندازی خشن و بررسی‌های متوسط ​​(از اینجا بررسی کنید)، محتوای بیشتری در راه است. حالت جدید Game Plus و هاردکور بخشی از Season Pass Free با مجموعه Outer Way Skin در 7 فوریه 2023 است.نویسنده: Ravi Sinha