یکی از بنیانگذاران Callisto Protocol Studio در بحبوحه تغییرات مدیریتی از سمت خود کناره گیری می کند


دوران پرتلاطمی بوده است پروتکل کالیستو توسعه‌دهنده استودیو Striking Distance است و به نظر می‌رسد که همینطور ادامه خواهد داشت. عنوان ترسناک در دسامبر گذشته با واکنش گرم منتقدان و بینندگان منتشر شد و متعاقباً نتوانست به اهداف فروش دست یابد و ماه گذشته گزارش شد که استودیو بیش از 30 کارمند خود را اخراج کرده است.

در حال حاضر، طبق گزارشی از بلومبرگ، استودیو Striking Distance نیز دستخوش تغییرات مدیریتی است که منجر به خروج برخی از افراد کلیدی خواهد شد.یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Glen Schofield – قبلا تهیه کننده و کارگردانی شده است فضای مرده قبل از شروع به کار در Visceral Games کار کرده است ندای وظیفه Studio Sledgehammer Games – شرکت را ترک می کند و مدیر عملیات و مدیر ارشد مالی استودیو به او ملحق می شود. در همین حال، استیو پاپوسیس، مدیر ارشد توسعه فعلی، مدیرعامل خواهد شد.

کرافتن، شرکت مادر استودیو Striking Distance، در بیانیه‌ای تایید کرد که اسکافیلد «تصمیم گرفته است به دنبال فرصت‌های جدید باشد»، اما اسکافیلد رفتن او را «تلخ‌شیرین» خواند و استودیو گفت: «این تحت مدیریت عالی است.» کرافتون گفت که هر سه خروجی که در بالا ذکر شد داوطلبانه بود. با این حال، این شرکت همچنین گفت که برنامه های استودیو “بدون تاثیر” است.

در بررسی ما: پروتکل کالیستومن بهش نمره 6/10 دادم.پروتکل کالیستو عالی به نظر می رسد و می توانید کمی با آن سرگرم شوید، اما از انتخاب های بد گیم پلی و طراحی بسیار خطی گرفته تا تلاش بی اثر برای ترسناک و داستانی بی مزه، چیزی جز ناامیدی نیست. راه های زیاد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید