«The Callisto Protocol»، «Farming Simulator 22» و «Wird West» در ماه اکتبر برای PS Plus Essential عرضه می شوند.


سونی رسما جدیدترین بازی هایی را که به مجموعه بازی های ماهانه پلی استیشن پلاس ملحق می شوند، معرفی کرد. از 3 اکتبر تا 6 نوامبر، مشترکین PlayStation Plus Essential مزایای زیر را دریافت خواهند کرد: پروتکل Callisto، Farming Simulator 22 و وسترن عجیب رایگان. البته این موارد برای مشترکین Extra و Premium نیز در دسترس است.

پروتکل کالیستو قابل پخش بر روی PS4 و PS5، به عنوان یک ترسناک بقای علمی تخیلی جدید از سوی سازندگان عمل می کند. فضای مرده. این داستان جیکوب لی را دنبال می کند که سعی می کند از یک زندان آهن سیاه فرار کند و ساکنان آن تبدیل به موجوداتی وحشتناک می شوند. با وجود جلوه های بصری زیبا، گیم پلی و داستان با انتقاداتی مواجه شد. برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

Farming Simulator 22 این نسخه 2021 فرنچایز کشاورزی طولانی مدت Giants Software است (بهتر از ترسناک) Farming Simulator 23). وسترن عجیب یک بازی RPG اکشن از استودیو WolfEye با چندین شخصیت قابل بازی و عناصر سیم کارت همهجانبه است. تهیه شده توسط: بی حرمتی تهیه کننده: رافائل کولانتونیو. هر دو عنوان روی PS4 و PS5 نیز قابل بازی هستند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید